צור קשר דף הבית Indonesian English
מי אנחנו

אינדולינק הנה חברת ייעוץ המתמחה בפיתוח וקידום עסקים בדרום מזרח אסיה, בדגש על אינדונזיה, סינגפור ופיליפינים.

לחברה ניסיון רב והצלחה מתמדת בפיתוח עסקי עבור חברות מישראל במגוון תחומים וענפי תעשייה, החדרתן לשוקי דרום מזרח אסיה או הגדלה ושיפור של פעילות קיימת.

היתרון שלנו הוא ביכולת לשלב Know-how יחודי הכולל היכרות רבת שנים של התרבות המקומית, ידיעת השפה האינדונזית, והדרך לעשות איתם עסקים, עם יכולת מכירה ונסיון בניהול משא ומתן. התוצאה ללקוחותינו היא סגירת עסקאות באחוז גבוה תוך בניית אמון ויצירת קשרים ארוכי טווח.

אנו בונים לכל לקוח תוכנית עבודה יחודית אשר כוללת מתן שירותים בהתאם לדרישותיו וצרכיו הספציפיים. השירותים כוללים בדיקת שוק וניתוח התכנות, לפי צורך, וכן תהליך פיתוח עסקי מותאים אישית. לדף השירותים לחץ כאן.

אנחנו מתחייבים לביצוע ויישום אופרטיבי של התהליכים הנדרשים במטרה להשיג תוצאה בטווחי זמן מוגדרים. אצלינו אין תשלום ללא תמורה, אנחנו מתחייבים לספק את התוצאה.

אינדולינק מכניסה אותך לשוק האינדונזי

אינדולינק מהווה גשר תרבותי לעסקים בין חברות מישראל ומאינדונזיה וכן זרוע המבצעת באינדונזיה שיווק ומכירות או לחילופין קניות עבור חברות ישראליות, בין היתר, באמצעות פלטפורמה קיימת בשתי המדינות.

לחברות ישראליות המעוניינות לחדור בהצלחה ובמינימום עלות וזמן לשווקי דרום מזרח אסיה, אנו מציעים תהליך פיתוח עסקי הבנוי כפרוייקט Turn-Key, אשר המהווה פתרון מלא במיקור-חוץ (outsourcing) החל מהשלב הראשון ועד ביצוע העיסקה בפועל.

על אינדולינק

אינדולינק מגלמת את החיבור בין אינדונזיה לישראל. החברה הוקמה בשנת 2004 על ידי שני בני זוג אינדי ואבי מרקוביץ מתוך הכרה של הפוטנציאל הכלכלי בסחר עם אינדונזיה והצורך לעזור לחברות ישראליות להתגבר על החסמים. אינדי מרקוביץ, אינדונזית בעלת תואר ביחסים בינלאומיים המתמחה בפיתוח קשרים כלכליים וחברתיים בדרום מזרח אסיה. אבי מרקוביץ, ישראלי בעל תואר שני במנהל עסקים, וניסיון רב בתחום המכירות והפיתוח העסקי.

ערכי השירות
אינדולינק נוסדה על בסיס ערכי של מסירות, מקצועיות, ניסיון מוכח ויחס אישי. אנו פועלים ליצירת קשרים עסקיים ארוכי טווח, בין חברות בישראל לחברות בדרום מזרח אסיה, על בסיס אמון והערכה הדדית.

ענפים וסקטורים עסקיים
אינדולינק פועלת במגוון של תחומים וסקטורים עסקיים. החוזקה שלנו ביכולת למפות כל ענף בשווקים בהם אנו פעילים תוך סיוע של הפלטפורמה המקומית, לאתר חברות מקומיות בהתאם לפרופיל העונה על הדרישת היצרן, לפתוח דלתות למקבלי ההחלטה, לבנות אמון מולם ולסגור עבורכם את העסקאות.

לשכת המסחר ישראל – אסיה
כחלק מהאג'נדה של אינדולינק לקידום ופיתוח עסקים בין ישראל לאסיה בכלל ועבור לקוחותינו בפרט הצטרף אבי מרקוביץ, מנכ"ל ובעלים באינדולינק, כחבר ללשכת המסחר ישראל אסיה, ומשמש בה חבר הנהלה פעיל משנת 2009.

שיתוף הפעולה של אינדולינק עם לשכת המסחר ישראל אסיה החל בשנת 2008 כאשר אינדי מרקוביץ הרצתה במסגרת הסמינר "עסקים באינדונזיה" אשר אורגן על ידי הלשכה.
כמו כן אבי ואינדי מרקוביץ הרצו יחד, במסגרת קורס לעסקים שקיימה לשכת המסחר ישראל אסיה בתחילת שנת 2011, על הנושא: "איך לעשות עסקים באינדונזיה?" בין שאר הנושאוים נדונו גם האופי של איש העסקים האינדונזי, קודים עסקיים וניהול מו"מ, וכן ניתן דגש על איתור מפיצים וספקים, ועל האפשרויות ליבוא מאינדונזיה ויצוא לאינדונזיה.

לשכת המסחר ישראל אסיה פועלת שנים רבות בקרב הקהילה העסקית בישראל. פעילותה מסייעת הן בחיזוק קשרי המסחר בין המדינות, זאת באמצעות קיום אירועים, כנסים, ימי עיון ומשלחות, והן בחיזוק הקשרים בין המדינות דרך הקשרים האישיים עם נציגי המדינות השוהים בישראל. לשכת המחסר ישראל אסיה ממוקמת ברחוב המרד 29 בתל אביב וניתן לפנות אליה למידע נוסף בטלפון 03-5161372 או באימייל iacc@012.net.il.


לתיאום פגישה ויצירת קשר לחץ כאן

השוק האינדונזי
Privacy Policy